Volgende maand staat de digitale KNXperience weer op de planning: een presentatie van de nieuwste innovaties van KNX. Wat staat ons te wachten? Op de eerste dag van de conferentie staat de lancering van ETS6 centraal.
KNXperience en ETS6
De eerste dag van KNXperience begint met de lancering van ETS6, een nieuwe KNX-softwareversie. Met deze versie zouden slimme woningen en gebouwen beter worden gepland, geconfigureerd en bestuurd. Met de presentatie van ETS6 viert KNX het begin van een nieuw tijdperk op de openingsdag van KNXperience 2021. De nieuwe softwareversie zou KNX slimmer, veiliger en ook toegankelijker maken door nieuwe innovaties. Aan de hand van feedback zou het de eisen van gebruikers tegemoetkomen en een betere gebruikerservaring bieden. Ook zijn de KNX Secure-functies verbeterd. Het maakt volledig gebruik van KNXIoT, hiermee worden KNX-systemen beter compatibel.
KNXperience 2021
De KNXperience 2021 zal dit jaar weer online plaatsvinden van 28 tot 30 september. Tijdens de driedaagse conferentie zullen sprekers van KNX Association en KNX-leden aan bod komen en in het Duits of Engels hun verhaal doen. Bezoekers kunnen kennismaken met de nieuwste KNX-oplossingen en kennismaken met experts uit de bedrijfswereld. De inschrijvingen voor het event zijn nu geopend.
Afbeelding: KNX