Dankzij de app-module van BAB TECHNOLOGIE kun je veel KNX-producten aansluiten om je huis slimmer te maken. Volgens KNX Today kun je nu je DoorBird-deurbel koppelen, om zo op televisie te zien dat er iemand aanbelt. Hoe werkt dat?
BAB TECHNOLOGIE
De app-module van BAB TECHNOLOGIE bevat protocollen om meer dan 8000 KNX-producten van meer dan 500 fabrikanten te koppelen. De module combineert de smart home-app DoorBird Connect en Panasonic Connect, waardoor videodeurstations van DoorBird op televisie te zien zijn. Beelden terugkijken of live meekijken kun je hierdoor via je Panasonic TV doen en reguleren met een afstandsbediening. Zo zie je dus écht goed wie er voor de deur staat. Ook bijzonder: de videodeurbel van Arlo laat zien wie er voor de deur staat zonder überhaupt aan te bellen.
DoorBird in KNX-systemen
Verantwoordelijk voor Business Development bij BAB TECHNOLOGIE is Stefan Mainka. Hij vindt dat de app-module en DoorBird Connect een unieke oplossing bieden voor het integreren van DoorBird deurstations in KNX-systemen. “De mogelijkheid om alle functies van de deurintercoms ook te combineren met andere apps die op de app-module zijn geïnstalleerd, maakt het mogelijk om verbinding te maken met NUKI Smart Locks, Panasonic-tv’s, multiroom-systemen en vele andere IoT-componenten.” Ook de CEO van Bird Home Automation Group – Sascha Keller – is enthousiast. “Onze IP-gebaseerde deurstations hebben een open Application Programming Interface (API) we ze kunnen integreren in bestaande domoticasystemen van elke fabrikant. BAB TECHNOLOGIE gebruikt deze functie om DoorBird compatibel te maken met Panasonic. Het volledige potentieel van smart home-oplossingen kan nu vollediger worden gerealiseerd.”
Afbeelding: DoorBird