Athom, de eigenaar van Homey, heeft de Homey Flow voor web aangekondigd. Het Twentse bedrijf Athom ging in 2014 van start met een Kickstarter-campagne. In 2015 haalde het bedrijf nog eens een miljoen euro op bij een investeerder.
Via de Homey-app kun je scènes maken en reacties op gebeurtenissen instellen. Daarnaast kunnen ontwikkelaars eigen toepassingen creëren met de hulp van de beschikbare API.
| Bekijk hier alle berichten over Homey
Homey is gebouwd als open platform, vergelijkbaar met het app-systeem van een smartphone, en kan dus makkelijk integreren met andere oplossingen.
Homey Flow voor het Web
Het nieuwe product is een volledige desktopervaring voor het maken en beheren van je Flows op een Mac en pc.
Met de Homey v2.0 wilde men een smart home-ervaring creëren die voor iedereen beschikbaar is via je smartphone. Dat betekende dat je alleen nog maar Flows via je mobiele telefoon kon maken en beheren en daarop komt Athom nu terug.
Er was toch vraag naar het maken van Flows via de desktop en daarom heeft Homey nu ook een vernieuwde desktopversie gelanceerd waarin je makkelijk je Flows kunt beheren. Bijvoorbeeld, Homey Inzichten laat je grafieken zien van je huis die beter tot hun recht komen op een groot scherm.