Sonos komt met een nieuwe slimme luidspreker. Hoewel het bedrijf er zelf niets over wil zeggen, blijkt dit uit een aanvraag bij de Federal Communications Commission (FCC). Dit is de Amerikaanse toezichthouder met betrekking tot telecommunicatie, waaronder internet en radio-, televisie-, kabel- en satellietcommunicatie.
Er is alleen een gecensureerde versie van de aanvraag vrijgegeven, maar daar zijn al interessante conclusies uit te trekken. Zo heeft het nieuwe Sonos-apparaat het modelnummer S18.
| Bekijk hier alle berichten over Sonos
Het is een satellietspeaker voor de bestaande Playbar-soundbars, met zowel WiFi- als Bluetooth-connectiviteit. Ook lijkt de S18 spraakbesturing te ondersteunen.
Volgende week vindt de toonaangevende consumentenelektronicabeurs CES plaats in Las Vegas. Het zou ons niets verbazen als we dan meer te weten komen over de S18.