Ook in de zakenwereld komt de slimme industrie op zetten. Het Business Software Event moet de klantorder- en voorraadgestuurde industrie meer inzicht geven in de ontwikkelingen. Trends zoals smart industry, het Internet of Things, big data, cloud en software-as-a-service komen allen aan bod.
Ook staat de noodzaak van het inzetten van ict bij ketenintegratie en procesverbetering centraal. “Voor veel maakbedrijven is smart industry nog ver van hun bed”, vertelt eventmanager Moniek Groot van organisator Mikrocentrum. “Wij stellen hun actuele uitdagingen centraal: ‘Hoe stoom ik mijn bedrijf klaar voor de toekomst, hoe krijg ik grip op de interne processen en kan ik die beter laten aansluiten op die van mijn toeleveranciers en/of klanten?”
Het Business Software Event 2017 richt zich op bedrijven in industrieën zoals automotive, elektronica, machine- en apparatenbouw, metaalbewerking, rubber- en kunststofverwerking en scheepsbouw. Het event wordt gehouden op 28 september in de Midden Nederland Hallen in Barneveld. Mikrocentrum mikt op tachtig exposanten en 500 bezoekers.