Nederland is dit jaar goed vertegenwoordigd tijdens de Hannover Messe. In totaal zullen 43 Nederlandse bedrijven en startups te vinden zijn op het Dutch Industrial Supply Pavilion. Met 140 stands op het terrein heeft Nederland de derde grootste vertegenwoordiging op de vakbeurs in Hannover, de grootste industriële innovatie- en technologiebeurs van Europa.
Brainport Industries, Holland Innovative, Koninklijke Metaalunie, Mikrocentrum en Nevat hebben de handen ineen geslagen om 43 Nederlandse bedrijven naar Hannover te halen. Na Duitsland en China is Nederland met 140 stands het prominentst aanwezig op Hannover Messe, die gehouden wordt van 24 tot en met 28 april. Het grootste gedeelte is te vinden op het Dutch Industrial Supply Pavilion.
Ook de overheid erkent het belang van de beurs. Minister van Economische Zaken Henk Kamp, staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap Sander Dekker en prins Constantijn brengen een bezoek aan de diverse paviljoens. Zij bediscussiëren thema’s zoals smart industry, digitalisering, duurzame energie en E-mobiliteit. In totaal staan er ongeveer 6000 exposanten en er komen ruim 200.000 bezoekers op de beurs af.