Het Duitse Weinzierl presenteerde tijdens vakbeurs ISH 2017 drie nieuwe producten voor KNX. Het gaat om een EnOcean Gateway, lijnkoppelaar en een USB-interface. De apparaten waren voor het eerst te zien op de beurs in Frankfurt en in het tweede kwartaal van dit jaar, gaan ze in de verkoop.
Als eerste KNX EnOcean gateway op de markt, ondersteunt de nieuwe KNX ENO 636 van Weinzierl, de versleutelde radiocommunicatie met EnOcean-apparaten. De KNX-lijnkoppelaar is met 18 millimeter een dun apparaat en het heeft telegram-opslag voor een betrouwbare communicatie.
De KNX USB Interface 332 Stick is compact maar krachtig. Het heeft een complete programmeringsinterface voor KNX ETS Inside en het past allemaal op een kleine USB-stick. Daarnaast kondigt Weinzierl een nieuwe optie aan voor KNX-ontwikkelaars wat betreft hun BOAS-architectuur. De BAOS 77x-serie en BAOS-modules hebben nu ook USB-varianten. Dankzij de integratie met een objectserver en het protocol V2, kunnen apparaten met een UBS-host worden uitgebreid naar volwaardige KNX-apparaten.
Lees hier meer details.