Jaarbeurs gaat hun installatieportfolio op de schop doen. Drie veranderingen zijn aangekondigd door de evenementenorganisatie. Onderdeel daarvan is dat de Jaarbeurs komend jaar de thuishaven is van het kennisevent ‘Domotica & Slim Wonen’. Daarmee raakt het Evoluon in Eindhoven de beurs kwijt. Jaarbeurs was dit jaar al in een kleinere rol verbonden aan de ‘Domotica & Slim Wonen’-beurs van stichting Smart Homes.
Voor volgend jaar heeft de organisatie wel een aanpassing op het oog. “Een andere ontwikkeling in de installatiemarkt is dat marktpartijen zich meer specifiek willen profileren onder opdrachtgevers, voorschrijvers en gebouweigenaren. We gaan het programma daarom verbreden met Intelligent Buildings. Dit leidt tot de titel Smart Homes & Intelligent Buildings”, zo vertelt Patrick Schilte, segmentmanager Bouw & Installatie bij Jaarbeurs.
Het event zal zich richten op de slimme techniek binnen de gebouwde omgeving. Op 14 en 15 november zal de beurs plaatsvinden. Twee andere veranderingen in het installatieportfolio zijn de vernieuwing van de site installatieprofs.nl en in 2018 wordt de Elektrotechniekbeurs gehouden.
[socialpoll id=”2406006″]